قدمت شرکت رهروان ایساتیس گستر به سال1386 بر میگردد که بطور رسمی  بعنوان نماینده انحصاری شرکت امسیگ EMSIG جمهوری فدرال آلمان ( آلمان (به آلمانی: Deutschland، دُیچلند) با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان (به آلمانی: Bundesrepublik Deutschland: BRD)، نام بین‌المللی روی نقشه "germany" کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین. )  را اخذ نمود و  بصورت گسترده ائی در ایران و با آگاهی از سطح فعالیت و اقدامات برند آلمانی و  با اعتبار مطلوبی آغاز به فعالیت نمود.

امروزه شرکت رهروان ایساتیس گستر با بهره گیری از حدود 45 نیروی انسانی توانمند و توسعه یافته در دفتر مرکزی  و 20 نیرو خارج از شرکت  و شبکه نمایندگی با بیش از 200 نماینده فروش در بیش از 50 شهر از کشور پهناور ایران در زمینه توزیع و تامین بیش از 100 نوع محصول بصورت تخصصی فعالیت مینماید و در غرفه فروش بیش از 2000 داروخانه حضوری معتبر و پر رونق دارد .  

از آنجائیکه تمرکز کمپانی  امسیگ  منطبق بر ویژگی های  نظارتی و مدیریت سلامتی  در راستای اهداف  جامعه پزشکی  و بخصوص محیط زیست  بود ، شرکت رهروان ایساتیس گستر نیز همراستا با این اصول ارزشی از آغازین نقطه فعالیت ، کانون تمرکز و توجهات  خود را معطوف به سلامتی خانواده های ایرانی نمود که بطور پیوسته این هدف سرمنشای فعالیتهای شرکت از دیروز تا امروز و آینده قرار گرفته است و اینک نیز با گسترش  روند فعالیت ها و پیشرفت های حاصله ، این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین قطب های سفارش دهنده و وارد کننده  تجهیزات پزشکی با برندی معتبر و هدفی والا ،  در سطح کشور مورد  شناخت همگان قرار گرفته است .  

  کمپانی آلمانی امسیگ از صنعتگران خوشنام و شناخته شده آلمانی  در حیطه پزشکی  سلامتی می باشدکه  در سال 1901 در شهر هامبورگ  با تولید فشار سنج های عقربه ائی  و گوشی های پزشکی کار خود را آغاز نمود اما در سال 1960 با بهره گیری از تیم تحقیق  و توسعه (r&d ) قوی خود و با انجام سلسله  مطالعات پایه ائی و ریشه ائی  در صنعت پزشکی  تبدیل به یکی از پر قدرت ترین و پیشگامان این صنعت تبدیل شد. به گونه ائی که امروزه  این شرکت صاحب تکنولوژی و نوآوری منحصر بفردی  در خطوط تولید و سیستم مدیریت نوین و برنامه ریزی دقیق کنترل و هدایت  می باشد.

کمپانی معظم آلمانی امسیگ  بطور جدی یکی از پیشگامان عرضه محصولات ، با سابقه ائی درخشان و طولانی  در حوزه های پیشگیری  و کنترل سلامت ( علائم حیاتی )  و درمان  مورد استفاده خانواده و پزشکان  و بیمارستانها  و مراکز توانبخشی بوده است که امروز نیز همچون گذشته  نام امسیگ ، نامی درخشان در نوآوری های گسترده و تکنولوژی های روز  در تمامی محصولات  با ویژگی های متفاوت در سطح جهان بوده است که توانسته است نیازهای موجود مخاطبین را مرتفع سازد .

از مهمترین ویژگی های  محصولات امسیگ  می توان به کارائی بسیار بالا و موثر  با قابلیت اطمینان و اعتماد خوب ، کاربری آسان و همه پسند  و با شاخصه های متمایز کیفی متمایز نسبت به سایر تولیدات شرکتهای مشابه اشاره داشت که توانسته موجبات رضایتمندی و وفاداری مشتریان را در سطح گسترده ائی فراهم ساخته و سطح اشتیاق و انتظارات مشتریان را تضمین نماید .   

 کمپانی امسیگ  با این رویکرد توانسته است تائیدیه های  انجمنهای فشار خون آلمان ، بریتانیا ، اروپا و  مهر نشان کیفیت برتر را اخذ نماید .در این راستا کسب افتخارات مستمر  کمپانی امسیگ در مدیریت تولید  و کیفیت بالاتر از سطح انتظار  و نظارت و کنترل کیفیت  دقیق و مرحله ائی باعث گشته آرامش خاطر  مصرف کنندگان در سراسر جهان و عرصه بین المللی با وجود این برند به حد اعلای خود برسد .

 شرکت رهروان در رویکردی نوین و در راستای کمپانی اصیل آلمانی خود را متعهد به تعهد و کیفیت میداند لذا بر همین اساس  علاوه بر صحه گذاری کیفیت در تمامی فرآیند طراحی و تولید ، به جهت تامین اطمینان خاطر مشتریان ، گارانتی  طلائی خود را  به منصه ظهور درآورده تا بدین ترتیب اوج تعهد خالصانه خود را برای تمامی محصولات خود به ارمغان نشاند و ادعائی جدی داشته باشد که :

رضایت مشتریان از تمام جزئیات  ، موفقیت ماست .

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ