معرفی پکیج استراحت امسیگ

در دنیای ماشینی و پیشرفته امروزی، خستگی های ناشی از ترافیک های سنگین ، آلودگی هوا و ساعات طولانی کار ؛ تاثیر زیادی در خلق و خوی افراد و سلامت جسمی-روحی آنها دارد که از جمله این تاثیرات می توان به ایجاد تنش ، بی خوابی، دردهای عضلانی ، استرس و... اشاره کرد.

در صورتی که شما بنا به دلایل فوق و یا موارد دیگر، استراحت کافی نداشته باشید به غیر از این که در انجام کارهای روزمره خود دچار مشکل می شوید، ممکن است احساس گیجی یا سردرد نیز داشته باشید، که این امر در دراز مدت سیستم ایمنی بدن شما را دچار مشکل می کند. بنابراین بدن شما مقاومت خود را در مقابل بیماری ها از دست داده و ضعیف می شود.

اما جای نگرانی نیست چرا که امسیگ برای مشکل شما پاسخ مناسبی دارد . در این بخش ما می‌خواهیم به شما پکیجی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می‌توانید خواب و استراحت مفید و موثری داشته باشید. این پکیج که شامل بالش طبی، ماساژور پا و ماساژور گردن و بدن امسیگ می باشد، توسط متخصصان این کمپانی در جهت افزایش آرامش و رفع خستگی‌ مصرف کنندگان طراحی شده است.

احتمالاً برای شما هم پیش آمده که علی رغم خستگی زیاد قادر به خوابیدن نبوده‌اید .این حالت ممکن است به دلایل متعددی رخ دهد که یکی از مهمترین آنها می تواند انتخاب نادرست بالش باشد.

تعریف بسیاری افراد از بالش مناسب ، بالشی است که بر روی آن احساس راحتی می‌کنند در صورتی که بالش علاوه بر راحتی باید سلامتی بدن را نیز حفظ کنند. زیرا مهم ترین زمان در هر روز با این بالش ها سپری می شود.

توجه داشته باشید که برای انتخاب بالش مناسب باید به نکات زیر دقت کنید :

  1. بالش انتخابی می‌بایست ارتفاع مناسبی داشته باشد که سر نسبت به بدن در یک سطح قرار گیرد تا دچار گردن درد و دردهای ستون فقرات نشوید.
  2. بالش انتخابی نباید خیلی سفت یا خیلی نرم باشد. بهترین جنس بالش، مموری فوم است که به دلیل جنسی که دارد به شکل سر در می آید و بهترین پوشش را برای سر و گردن ایجاد می کند.

همانطور که ذکر شد تنش ها و تحرکات روزانه باعث خستگی عضلات نیز می شوند  و در برخی اوقات ممکن است به دلیل کوفتگی و خستگی عضلات بدنتان یا درد پا قادر به خوابیدن نباشید. در این شرایط استفاده از ماساژور راه حل امتحان شده و مفیدی می‌باشد. با استفاده از ماساژورهای شرکت امسیگ شما می توانید به راحتی عضلات خود را ماساژ دهید و علاوه بر داشتن احساس خوب، خواب خوبی را نیز تجربه کنید.

در واقع پکیج استراحت امسیگ کنار بالش مناسب، ماساژ قبل از خواب را نیز به شما پیشنهاد می‌دهد که این عمل با کاهش استرس عضلات ، کیفیت خواب را بهبود می بخشد. شما با توجه به دردی که در هر ناحیه احساس می کنید می‌توانید از ماساژور پا، گردن و یا ماساژور بدن استفاده نمایید. بنابراین کسانی که مشکلات کم خوابی دارند می توانند با ترکیب ماساژ و بالش طبی به خواب بهتر دست یابند.

در ضمن شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هریک از محصولات کمپانی امسیگ به صفحه آن در همین وبسایت مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ