محتویات پکیج

  • ماساژور صورت
  • ترازوی دیجیتالی
  • ترازوی آشپزخانه

انسان همواره در طول تاریخ  به دنبال راهکارهایی برای جوان ماندن و حفظ زیبایی خود بوده است. حقیقت این است که متاسفانه چیزی به نام اکسیر جوانی یا زیبایی وجود ندارد تا بتوانیم با استفاده از آن برای همیشه جوان، زیبا و خوش اندام بمانیم. اما خوشبختانه پیشرفت علم کمک زیادی در این زمینه کرده است.

کمپانی امسیگ یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تجهیزات پزشکی بوده که همواره با استفاده از علم روز دنیا و با هدف ارتقا سطح سلامت مردم فعالیت کرده است. کارشناسان امسیگ به شما پکیجی معرفی می کنند که به شما برای زیبایی و تناسب اندام کمک می کند. این پکیج شامل بخور صورت ، ترازوی دیجیتالی و ترازوی آشپزخانه می باشد.

پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به ظاهر خود اهمیت می دهید و دوست دارید همیشه زیبا و خوش اندام به نظر برسید این پکیج را از دست ندهید.

داشتن پوستی شاداب ، سالم و عاری از هرگونه آلودگی چندان هم غیر قابل تصور و دور از ذهن نیست. شما می توانید با مراقبت از پوست خود، به پوستی شاداب و سالم دست یابید.

استفاده از بخور برای سلامت پوست روشی سنتی، اثبات شده و بدون عارضه است. بخور صورت امسیگ پوستی زیبا، شاداب، سالم و بدون جوش را برای شما به ارمغان می آورد که با استفاده از آن می توانید پوست خود را پاکسازی کرده و آرامش را به آن هدیه دهید. این بخور علاوه بر مصرف زیبایی جنبه درمانی هم دارد پس شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

 یکی دیگر از اهداف این پکیج حفظ تناسب اندام مصرف کنندگان است. که ما به شما ترازوی دیجیتالی و ترازوی آشپزخانه امسیگ را پیشنهاد می کنیم. این ترازوها بسیار دقیق با حساسیت بالا ، در طرح های مختلف و زیبا طراحی شده اند که به شما کمک می کند تا همیشه حواستان به تغذیه و اندامتان باشد و به آنها اهمیت بدهید.

با پکیج زیبایی و تناسب اندام امسیگ ، جوان ماندن ، دیگر یک رویا نیست. در ضمن شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هریک از محصولات کمپانی امسیگ به صفحه آن در همین وب سایت  مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ