محتویات پکیج

  • فشارسنج دیجیتالی
  • ترمومتر طبی
  • بالش طبی
  • ماساژور بدن
  • تشک برقی
  • واکر تاشو
  • تشک موجی مواج

همه ما خوب می دانیم که هر انسانی در سن پیری دچار امراض گوناگون شده و نیازمند مراقبت و توجه بیشتر اطرافیان،  چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ جسمی می باشد. چرا که افراد مسن به دلیل کهولت سن و تحلیل قوای جسمانی در معرض بیماری های بسیاری قراردارند.

در اکثر کشورهای دنیا به ویژه کشورهای پیشرفته ، مراکزی برای نگهداری سالمندان با امکانات و تجهیزات بسیار عالی وجود دارند که  خانواده ها می توانند سالمندان خود را به آنها بسپارند. اما از آنجا که اکثر ما ایرانی ها حرمت و اهمیت بسیاری برای خانه و خانواده قائل هستیم،  ترجیح می دهیم تا خودمان از سالمندان عزیزمان نگهداری کنیم. بنابراین نیازمند فراهم آوردن شرایطی در منزل ،جهت رفاه و آسایش این عزیزان هستیم. در ادامه به شما پکیجی را معرفی می کنیم که خیالتان را از بابت این موضوع راحت می کند. پس با ما همراه باشید.

شرکت امسیگ پیشرو در ساخت تجهیزات پزشکی همواره سعی کرده با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به تولید محصولات با بالاترین کیفیت بپردازد. در میان این محصولات، کمپانی امسیگ توجه ویژه ای نیز به سالمندان داشته است.

پکیج سالمندان امسیگ توسط کارشناسان باتجربه ، طی سالها تحقیق و پژوهش طراحی شده که شما با تهیه آن می توانید تمام نیازهای افراد سالمند را  فراهم کنید . ما در ادامه به برخی از پاسخ هایی که این پکیج به نیاز سالمندان می دهد ، خواهیم پرداخت.  

 

1-کمک به راه رفتن ( به وسیله واکرتاشو امسیگ)

2- کمک به رفع گرفتگی های نواحی مختلف بدن (با استفاده از ماساژور بدن امسیگ)

 3-کمک به خوابی آسوده (با استفاه از بالش طبی، تشک مواج و تشک برقی امسیگ

4- کمک به تنفس بهتر و تصفیه هوا (با استفاده از دستگاه بخور امسیگ)

5- کمک به تشخیص سریع امراض ( به وسیله فشارسنج دیجیتالی و ترمومتر طبی امسیگ)

پس اگر خودتان به سنی رسیده اید که نیازمند مراقبت بیشتر بوده و یا در اطرافتان چنین اشخاصی وجود دارند، وقت را برای تهیه این پکیج از دست ندهید. در ضمن شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هریک از محصولات کمپانی امسیگ به صفحه آن در همین وب سایت  مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ