محتویات پکیج

 • فشارسنج دیجیتالی
 • تب سنج
 • تشک برقی
 • ترازو آشپزخانه
 • ترازو دیجیتالی
 • دستگاه بخور
 • بالش طبی
 • کیسه آب گرم
 • کیسه یخ

سلامتی بزرگترین سرمایه هر انسان می باشد که در بسیاری از موارد قابل جبران نیست اما با این حال متاسفانه اکثر ما قدر سلامتی خود را تا زمانی که دچار بیماری نشویم ، نمی دانیم.

در واقع هر فردی ضمن آنکه موظف به حفظ سلامتی خود می باشد ، شایسته زندگی راحت و بدون دغدغه بیماری و یا ترس از آن نیز هست . حال باید بدانید برای تحقق این امر، راه سختی در پیش ندارید چرا که کارشناسان امسیگ با طراحی پکیج کنترل سلامتی کار را برای شما راحت کرده اند. در ادامه به معرفی این پکیج و لزوم استفاده از آن می پردازیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

کمپانی بزرگ امسیگ با سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی اینبار پکیجی را تحت عنوان "پکیج کنترل سلامتی امسیگ" به شما معرفی می کند که شامل محصولات کاربردی پزشکی و سلامتی می‌باشد. این مجموعه مورد نیاز همه افرادی است که به سلامت خود و اطرافیانشان اهمیت می دهند. چرا که با در اختیار داشتن این پکیج می توانید از سه طریق 1- درمان 2- پیشگیری 3- نظارت یا مانیتورینگ ، به کنترل وضعیت سلامتی خود و خانواده تان بپردازید.

 1. کیسه آب گرم و کیسه یخ امسیگ دو محصول مفید این مجموعه می باشند کهجنبه درمانی دارند و برای از بین بردن کوفتگی ها و ورم های ناشی از جراحت بسیار مفید و کاربردی می باشند.
 2. با تشک برقی و بالش طبی و دستگاه بخور امسیگ، شما می توانید خوابی آرام و خوبی داشته باشید.
 3. به وسیله ترازوهای پیشرفته و دقیق امسیگ (ترازوهای آشپزخانه و تشخیصی) می‌توانید به کنترل میزان مصرف موادغذایی و در نتیجه آن به تناسب اندامتان کمک کرده تا از بروز چاقی و بیماری های مرتبط با آن پیشگیری کنید.
 4. فشارسنج و تب سنج های حرفه ای امسیگ می توانند در جهت نظارت و مانیتورینگ وضعیت سلامتی شما مورد استفاده قرار گیرند تا در صورت بروز هرگونه علائم بیماری در کمترین زمان ممکن متوجه آن شده و سریعاً اقدامات لازم در جهت از بین بردن آن را انجام دهید.

حال که به لزوم داشتن پکیج کنترل سلامتی امسیگ در خانه هایتان پی بردید وقت را برای تهیه این مجموعه بی‌نظیر هدر ندهید. در ضمن شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هریک از محصولات کمپانی امسیگ به صفحه آن در همین وب سایت  مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ