محتویات پکیج

  • ترازو آشپزخانه
  • ترازو تشخیصی
  • ماساژور بدن
  • ماساژور گردن
  • کیسه یخ
  • بالش طبی

ورزشکاران در طول روز ورزش های سنگینی انجام می دهند و فعالیت ها و متابولیسم آنها بالاست. با این حال باید بسیار مراقب وضعیت سلامتی و خوراک خود باشند. میزان کالری مواد غذایی که استفاده می کنند بسیار مهم است. کمپانی امسیگ برای ورزشکاران نیز محصولاتی در نظر گرفته است که در ادامه به معرفی و توضیح آنها می پردازیم.

کمپانی امسیگ همیشه رضایت مشتری را در اولویت کاری خود قرار داده است و از این رو محصولات متنوعی را برای افراد مختلف در نظر گرفته است.

از آنجایی که کالری و میزان مواد غذایی برای یک ورزشکار بسیار مهم است، کمپانی امسیگ ترازوی آشپزخانه ای تولید کرده است که علاوه بر اندازه گیری وزن مواد غذایی، به کمک جدول مواد غذایی میزان کالری هر 100 گرم از آن ماده را بیان می کند. به کمک ترازوی تشخیصی امسیگ نیز می توانید علاوه بر وزن خود از میزان چزبی و آب بدن و تراکم استخوان خود نیز مطلع شوید.

بعد از یک روز با تمرینات سخت، ماهیچه های شما استرس زیادی را تحمل کرده اند و شما با استفاده از ماساژور گردن و بدن امسیگ می توانید عضلات خود را ماساژ داده و استرس آن ها را خارج کنید.

اکثر ورزشکاران دچار کبودی ها و جراحت هایی در حین تمرین می شوند. در این مواقع استفاده از کیسه یخ امسیگ می تواند بسیار مفید باشد که هم خونریزی خود را کاهش دهید و هم کبودی هایتان را از بین ببرید.

و در آخر یکی دیگر از قسمت های مهم در زندگی هر کسی مخصوصا ورزشکارها، خواب و استراحت خوب است. برای داشتن خوابی آرام می توانید از بالش طبی امسیگ استفاده کنید که علاوه بر داشتن خوابی آرام، وضعیت بدن شما را در طول خواب نیز در وضعیت مناسبی قرار دهد.

 

در نهایت برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه محصولات در همین وب سایت مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ