محتویات پکیج

  • فشارسنج عقربه ای همراه با گوشی
  • اکسیژن سنج
  • گوشی پزشکی
  • ترمومتر طبی
  • دستگاه ماساژور
  • ترازوی دیجیتال

پزشکان و پرستاران شغل خطیر و حساسی دارند چرا که ممکن است کوچکترین اشتباهشان موجب خسارات جبران ناپذیری شود. آنها باید در کسری از ثانیه بیماری فرد و راه درمان آن را تشخیص دهند.  به همین علت این عزیزان باید همواره از تجهیزاتی بسیار دقیق و با کیفیت استفاده کنند تا درصد اشتباهاتشان را تا حد امکان کاهش دهد.  

شرکت امسیگ به عنوان یک برند شناخته شده و بین المللی در زمینه تجهیزات پزشکی بوده که همواره سعی بر تولید محصولاتی با کیفیت و حتی فراتر از استانداردهای جهانی داشته است. از این رو همیشه مورد تایید و اعتماد پزشکان و متخصصان در سراسر جهان قرار گرفته است.

ما در اینجا پکیجی را به شما معرفی می کنیم که هر پزشک وظیفه شناس و مسئول باید همیشه به همراه داشته باشد. چرا که این پکیج شامل ضروری ترین تجهیزات کاربردی - سنجشی پزشکی بوده  که به وسیله آنها می توان با دقت و سرعت بالا در تشخیص بیماری ها عمل نمود.

پزشکان عزیز کشورمان چه کسانی که سالها در این زمینه مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و چه دانشجویان پزشکی که در ابتدای این راه قراردارند، می توانند با تهیه این پکیج خیال خود را از بابت خدمت رسانی عالی به بیماران  راحت کنند.

محتویات این پکیج عبارتست از:

 1-گوشی پزشکی امسیگ دارای کیفیت صدای عالی حتی در فرکانس های بسیار پایین می باشد این محصول برای شنیدن دقیق صدای قلب و ریه ها به طبیب کمک می کند.

2- فشار سنج عقربه ای همراه با گوشی امسیگ می تواند درست در لحظه تپش قلب و یا در هنگام استراحت آن که حدود نیم ثانیه است میزان فشار خون را اندازه گیری کند.

3- ترمومتر طبی امسیگ با سرعت تشخیص یک ثانیه کار را در این زمینه برای پزشکان راحتتر کرده است چرا که تب نشانه بروز بسیاری از بیماری ها بوده و یک واکنش از طرف بدن محسوب می شود از این رو داشتن یک وسیله دقیق و با سرعت برای نمایش آن بسیار مفید است.

 4-اکسیژن سنج امسیگ نیز در جهت اندازه گیری میزان اکسیژن اشباع شریانی (Spo2) و سنجش ضربان قلب با دقت بالا به کار برده می شود.

5-دستگاه ماساژور که خود پزشک و یا برای درمان بیماران با دردهای عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. در مراکز فیزیوتراپی نیز بودن دستگاه ماساژور به روند توانبخشی کمک زیادی می کند.

6-برخی بیماری ها با وزن بیمار در ارتباط است. بنابراین بهتر است برای تشخیص بهتر بیماری و ارائه راه درمان مناسب تر از ترازوی امسیگ برای اندازه گیری وزن بیمار استفاده شود.

به شما توصیه می کنیم  وقت را برای تهیه این مجموعه فوق العاده از دست ندهید. در ضمن شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هریک از محصولات کمپانی امسیگ به صفحه آن در همین وب سایت  مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ