محتویات :

  • کیسه آب گرم عروسکی
  • ترموتر طبی دقیق طرح کودکان (تب سنج)
  • دستگاه بخور سرد اولتراسونیک
  • شیر دوش برقی

کودکان به عنوان حساسترین قشر جامعه ، همواره در معرض انواع خطرات و بیماریها قرار دارند به همین سبب نیازمند توجه و مراقب ویژه ما هستند زیرا سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف بوده و همین عامل باعث می شود ویروسهای معلق در هوا که معمولاً برای بزرگسالان هیچ خطری ندارند، برای آنها دردسر ساز شوند.

در نتیجه ایمن کردن خانه و محیط پیرامون آن از هر نظر ، وظیفه جامعه مخصوصاً والدین در قبال کودکان می‌باشد. علاوه بر این،  ترس کودکان از پزشکان و تجهیزات آنها نیز کار را در این زمینه برای والدین سخت‌تر می‌کند. امروزه در سراسر دنیا با استفاده از رنگهای شاد و طرح انیمیشنهای پرطرفدار ، به تزئین بخش کودکان بیمارستانها و دندانپزشکی ها می پردازند تا حس آرامش ، امنیت و اعتماد را جایگزین ترس کنند. چرا که روانشناسان معتقدند اکثر ترسهای بزرگسالی ریشه در کودکی آنها دارد.

امسیگ برای شما و کودکان دلبندتان راه حلی ویژه ای دارد . پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

شرکت امسیگ پیشرو در ساخت تجهیزات پزشکی همواره سعی کرده با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به تولید محصولات با بالاترین کیفیت بپردازد. در میان این محصولات، کمپانی امسیگ در جهت حمایت و مراقبت بیشتر از کودکان ، نگاه ویژه‌ای نیز به آنها داشته است.

کارشناسان و متخصصان امسیگ با تحقیق و بررسی فراوان به طراحی و تولید  پکیجی مخصوص کودکان پرداخته اند. این پکیج شامل کیسه آب گرم کودکان، ترمومتر طبی دقیق یا همان تب سنج کودکان ، دستگاه بخورسرد اولتراسونیک، شیردوش برقی می‌باشد. در واقع این محصولات مورد نیاز هر خانه‌ و خانواده‌ای ست که کودکان یکی از اعضای آن  هستند.

 

هدف امسیگ از تهیه و گردآوری این پکیج در دسترس بودن وسایل و تجهیزات پزشکی با کارکرد آسان و دقیق در منزل در جهت رسیدن به اهداف ذیل می‌باشد :

  1. تشخیص سریع بیماری در کمترین زمان ممکن با استفاده از دستگاه تب سنج یا "ترمومتر طبی دقیق"  
  2. درمان انواع کوفتگی‌ها با کمک "کیسه آب گرم عروسکی"
  3. پیشگیری از وقوع انواع بیماری‌ها از جمله سرماخوردگی و بیماری‌های ریوی از طریق "دستگاه بخور سرد اولتراسونیک"
  4. راحتی کودکان برای تغذیه در هر شرایط (حتی در زمان‌هایی که مادر کنار فرزند نیست) با استفاده از "شیردوش برقی"

پس با داشتن این پکیج خیالتان از بابت سلامت فرزندانتان راحت باشد. در ضمن شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هریک از محصولات کمپانی امسیگ به صفحه آن در همین وب سایت مراجعه کنید.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ