تعدادی از نمایشگاه هایی که شرکت امسیگ در آن ها حضور داشته است :

  1. Medica – شهر دوسلدورف ، آلمان

این نمایشگاه با موضوع پزشکی در تاریخ 16 تا 19 نوامبر 2015 در شهر دوسلدورف آلمان برگزار شد. تقریبا 40 سال است که Medica محل نشستی برای هزاران شرکت پزشکی بوده است. در واقع Medica بزرگترین بازار پزشکی در جهان است که در آن عرضه برای پاسخگویی به تقاضا است. حدود 134.000 بازدید کننده و 4.500 غرفه در نمایشگاه 2014 در شهر دوسلدورف حضور داشتند. موضوعات مربوط به کنفرانس ها و انجمن های آن شامل تکنولوژی پزشکی، دستگاه های پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، فیزیوتراپی و فن آوری ارتباطات بود.

medica


  1. Medical Design & Manufacturing East – شهر نیویورک ، آمریکا

این نمایشگاه با موضوع طراحی پزشکی و تولیدکننده ها در تاریخ 14 تا 16 ژوئن 2016 در نیویورک برگزار شد. نمایشگاه MD & M East به شرکت ها اجازه می دهد تا محصولات خود را ارائه دهند و فرصت این را هم داشته باشند که به مخاطبان خود آموزش دهند. در این 3 روز بیش از 46،000 جلسه بین خریداران و تامین کننده ها در این نمایشگاه تشکیل شد و تعداد مخاطب برای هر غرفه به طور متوسط 60 نفر و نسبت به اندازه غرفه نسبت 11 به 1 داشت.

MD & M East


  1. Medtrade – شهر آتلانتا ، ایلات جورجیا

این نمایشگاه با موضوع پزشکی از 31 اکتبر تا 3 نوامبر در شهر آتلانتا بر گزار شد. Medtradeجامعه مجتمع تجهیزات پزشکی خانگی را در زیر یک سقف قرار می دهد و شرکت کنندگان و غرفه داران را با فرصت هایی برای ایجاد روابط تجاری موفق می سازد. بیش از 35 سال است که این نمایشگاه خریدارانی که محصولات شما برای آنها مناسب هستند را گردآوری می کند.

medtrade


شرکت رهروان ایساتیس گستر نماینده انحصاری امسیگ آلمان در ایران با بیش از 10 سال سابقه کاری در نمایشگاه های سلامتی زیادی شرکت نموده است.


Compare 0