بیانیه حفظ حریم خصوصی

شرکت امسیگ به طور جدی بر حفظ حریم خصوصی بسیار تاکید دارد. ما می خواهیم به شما آموزش دهیم که کدام اطلاعات خصوصی است و باید از آن محافظت شود و کدام اطلاعات خصوصی نیست. هم چنین می خواهیم به شما بگوییم که چگونه از اطلاعات شما استفاده می کنیم و چگونه از آنها محافظت می کنیم و شما چگونه می توانیید اطلاعات خودتان را تغییر دهید و اصلاح کنید. به نظر ما حفاظت از اطلاعات شما بسیار مهم است بنابراین تمام تلاشمان را برای تحقق بخشیدن به این هدف به کار برده ایم. به نظر ما مهم ترین چیز در حفظ حریم شخصی شفافیت است از این رو به شما می گوییم کدام قسمت از اطلاعاتتان را مورد استفاده قرار می دهیم و چگونه این کار را می کنیم. زمانی که شما وارد سایت ما می شوید و با بیانیه ما موافقت می کنید در واقع اجازه استفاده از اطلاعاتتان را به ما می دهید.

 1. اطلاعات شخصی چیست؟

تمام اطلاعاتی از شما که موجب شناسایی شما می شود ، اطلاعات شخصی شما محسوب می شود. به عنوان مثال اسم شما ، آدرس شما ، آدرس ایمیل شما و تمام اطلاعات دیگری که مربوط به شماست. ولی اطلاعاتی مانند سن شما یا جنسیتتان جز اطلاعات شخصی محسوب نمی شود.

 1. از اطلاعات شخصی شما چگونه استفاده می کنیم و آیا امکان افشا شدن دارد؟

شرکت ما متعهد می شود که از اطلاعات شما تنها در داخل شرکت استفاده کند و مانع از انتشار آنها به خارج از شرکت شود و اطلاعات شخصی شما را تنها با شرکتهایی که با شرکت ما قرارداد دارند به اشتراک گذاشته شود. به غیر از این موارد اطلاعات شما فاش نمی شود مگر اینکه شما صراحتا خواستار این کار باشید و یا در صورت مجبور شدن به افشای اطلاعات مثلا در مقابل یک حکم قانونی.

 1. هدف از استفاده از اطلاعات شخصی

برای ارائه بهتر محصولات و خدمات ما نیازمند به گرفتن و پردازش اطلاعات شخصی شما هستیم. بنابراین جهت بهتر شدن خدمات ما اطلاعاتی را که ما نیاز داریم با ما به اشتراک گذارید.

 • جهت مطلع شدن از تغییرات ما

زمانی که شما عضو خبرنامه ما می شوید به ما این امکان را می دهید که شما را نسبت به مطالبی که می خواهیم آگاه کنیم. به عنوان مثال به شما ایمیلی مبنی بر معرفی محصولات جدید ارسال می کنیم.

 1. ایجاد ارتباط

زمانی که شما با ما ارتباط برقرار می کنید به عنوان مثال ایمیلی برای ما ارسال می کنید و یا فرم تماس را پر می کنید اطلاعاتی از شما در سرورهای ما ثبت می شود که از این اطلاعات جهت سهولت در ارتباطات بعدی استفاده می کنیم.

 1. خبرنامه

زمانی که شما در خبرنامه امسیگ عضو می شوید ما یک آدرس ایمیل معتبر از شما ذخیره می کنیم که تنها برای ارسال خبرنامه استفاده می شود و اطلاعات دیگری از شما ذخیره نمی شود. علاوه بر این هنگامی که شما عضو خبرنامه ما می شوید ما IP شما و زمان ثبت نام را ذخیره می کنیم زیرا ممکن است ایمیلی بدون اطلاع صاحب آن عضو خبرنامه شوند. شما هر زمان می توانید عضویت خود در خبرنامه را لغو کنید. این کار از طریق لینکی که در پایین ایمیل هست به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

 1. استفاده از کوکی ها

کوکی ها در واقع فایل های متنی هستند که بر روی هارد دیسک شما قرار می گیرند و اطلاعاتی جهت شناسایی بازدیدکنندگان سایت در مدت زمان مشخص در آنها قرار دارد و از طرفی بر روی این کوکی ها اطلاعاتی از سایت ما ذخیره شده است جهت استفاده سریع تر از سایت ما در مراجعات بعدی. اگر میخواهید از کوکی ها استفاده کنید به قسمت تنظیمات مرورگر خود مراجعه کنید.

 1. اطلاعاتی که از آنالیز گوگل به دست می آید.

آنالیز گوگل به این صورت است که از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کند و سپس اطلاعات به دست آمده از آنها را آنالیز می کند. کوکی ها در کامپیوتر شما ذخیره می شوند و اطلاعاتی از شما از قبیل سیستم عامل شما ، مرورگری که شما از آن استفاده می کنید و آدرس IP شما و همچنین صفحه هایی که شما مشاهده کردید را برای سرور گوگل در آمریکا ارسال می کند. گوگل از این اطلاعات جهت ارزیابی سایت ما استفاده می کند.

شما می توانید سایت ما را بدون استفاده از کوکی ها نیز مشاهده کنید و برای این کار باید وارد قسمت تنظیمات مرورگر خود شده قسمت "اجازه ندادن به کوکی ها" را انتخاب کنید. برای به دست آوردن جزئیات بیشتر با پشتیبان مرورگر خود تماس بگیرید. البته با این کار به ما اجازه دریافت بازخورد از سمت خودتان جهت بهبود کارایی و خدمات نمی دهید.

 1. اطلاعاتی که ما جمع آوری و ذخیره می کنیم.

ما برای بهبود وضعیت سایت اطلاعاتی را به صورت انبوه و نه منحصر به فرد جمع آوری می کنیم. اطلاعاتی نظیر سیستم عامل شما ، مرور گر ، آدرس IP ، زمانی که از سایت استفاده کردید. این اطلاعات بدون اطلاعات شخص ذخیره می شود و قابل شناسایی نیست. از این اطلاعات جهت بهبود در روند سایت و خدمات ارائه شده در آن استفاده می شود.

 1. اطلاعات ، حق اعتراض و سوالات

شما هر زمان که بخواهید میتوانید درخواست گرفتن اطلاعات خودتان را داشته باشید و ما به صورت الکترونیکی این اجازه را صادر می کنیم.هم چنین شما می توانید اطلاعات کاربری خود را ویرایش کنید یا حذف کنید. ما اطلاعات حذف شده را نگهداری نمی کنیم و اطلاعات ویرایش شده نیز جایگزین اطلاعات قبلی می شوند. هر سوالی در مورد ما دارید می توانید به ایمیل medical.emsig@outlook.com ارسال کنید و یا با شماره تلفن 021-44257590 تماس بگیرید.

 1. شبکه های اجتماعی

در سایت ما می توانید عبارت "شبکه های اجتماعی" را ببینید. در واقع این عبارت ها به شما این امکان را می دهند که محتویات سایت ما را به اشتراک گذارید. اگر صفحه ای از سایت ما را می خواهید به اشتراک گذارید کافیست بر روی لینک شبکه اجتماعی مورد نظر کلیک کنید. در حال حاضر در این سایت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی زیر امکان پذیر است :

تلگرام

اینستاگرام

فیسبوک

توییتر

 

 


Compare 0