زمانی که شما یک کسب و کار راه اندازی می کنید مسائلی هستند که بسیار پررنگ و با اهمیت می شوند. محصولاتی که مایلید تولید کنید نیاز به طراحی دارند. این طراحی باید به گونه ای باشد که مورد پسند مشتریان واقع شود و از طرفی کارکرد ساده ای داشته باشد.

یافتن طرحی که هم زیبا باشد و هم نیاز های مورد نظر مشتریان را برآورده سازد کار دشواری است و نیاز به خلاقیت فریوانی دارد .

طرحی در ذهن ها ماندگار می شود که منحصر به فرد بوده و از خلاقیت بهره برده باشد.

هیچ چیز برای مردم مهم تر از سلامتی نیست. بر اساس این واقعیت شرکت ما از سال 1901 کارش را با اسپینگومنومتر و گوشی طبی شروع کرد و در سال 1910 متوقف شد و مجددا با بخش تحقیق و توسعه EmsiG  از سال 1961 میلادی شروع به کار کرده است و اکنون EmsiG یکی از متخصصان مراقبت های بهداشتی پیشرو است.

ما از منابع بازار جهانی استفاده می کنیم و در سال های اخیر یک شبکه بین المللی شرکت های تابعه، شرکای مجاز و توزیع کنندگان - یک شرکت سالم با پتانسیل رشد را ایجاد کرده ایم.


ماموریت ما
ماموریت اصلی ما این است که شیوه زندگی را بهبود ببخشیم، و کیفیت زندگی مردم، همچنین شادی واقعی مردم را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، ما می خواهیم سیستم های خدماتی با کیفیت بالا، دانش تخصصی و تکنولوژی های منحصر به فرد و فرآیندهای موجود در بازار مراقبت های بهداشتی را ارائه دهیم که مشتریان ما را قادر می سازد تا دیدگاه های خود را در زندگی به ارمغان بیاورند. ما مسئول کار سختی برای مشتریانمان هستیم، وظیفه ای است که به تعهداتمان برسیم، اجتناب از شیوه هایی که ارزش افزوده و باز بودن، صادق بودن و انعطاف پذیری را ندارند.


دیدگاه ما
چشم انداز ما این است که در سطح بین المللی به عنوان بهترین ارائه دهنده کنترل بهداشت، درمان خانگی و محصولات زیبایی شناخته شویم، همچنین برای حفظ رهبری بازار به عنوان یک ارائه دهنده خدمات کلیدی در صنعت باشیم. بهترین بودن بدین معنی است که هر سال ما در برابر خودمان و در برابر رقبا اصلی ما، بر اساس معیارهای زیر بهبود می یابیم:
• کیفیت
• ارتباط با مشتریان و کارکنان
• تجربه و دانش
• کار اشتغال اشتغال
• گسترش محصول ما در صنعت بهداشت و درمان


ارزش های ما
تجربه و دانش، یکپارچگی، احترام، کار تیمی، برتری خدمات و بهبود مستمر، نشانگر این است که EmsiG شهرت خود را برای عملکرد بالا و کیفیت بالا حفظ می کند. با حصول اطمینان از استانداردهای حرفه ای و فرهنگ باز و پاسخگو، ما تلاش می کنیم که کارکنان ما را زیر نظر بگیریم.


کشور/منطقه :آلمان
شهر : هامبورگ
محصولات اصلی : مانیتور فشار خون، دستگاه ماساژ، مرطوب کننده هوا، سونا صورت، زیبایی، درمان خانگی، مراقبت های بهداشتی


Compare 0