دستگاه فشارسنج دیجیتال مچی امسیگ BW62

زمان و تاریخ

نشانگر تعویض باتری

شامل باتری و کیس محافظ

با دقت و سرعت بسیار بالا، عملکرد عالي

صفحه نمایشگر بسیار بزرگ

خاموشی خودکار- بسیار راحت و زیبا

نمایش میانگین اندازه گیری ها

تفسیر آسان مقادیر به کمک


bw62

اطلاعات بیشتر

BW62
محصول جدید

افزودن به لیست مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

دستگاه فشارسنج دیجیتال مچی امسیگ BW62

نقات قوت:bw62

 • سنجش تمام اتوماتیک فشار خون و ضربان قلب از طریق مچ
 • آزمایش شده از نظر کلینیکی
 • جایگاه 90 حافظه
 • هشدار اشتباه در عملیات
 • زمان و تاریخ
 • نشانگر تعویض باتری
 • شامل باتری و کیس محافظ
 • با دقت و سرعت بسیار بالا، عملکرد عالي
 • صفحه نمایشگر بسیار بزرگ
 • خاموشی خودکار- بسیار راحت و زیبا
 • نمایش میانگین اندازه گیری ها
 • تفسیر آسان مقادیر به کمک WHO رنگی
 • قابلیت تشخیص عارضه آریتمی (بی نظمی ضربان قلب)
 • با قابلیت اندازه گيري فشارهای بسیار بالا و بسیار پایین(واقعی) به لحاظ داشتن تکنولوژی پیشرفته ی روز دنیا


bw62


فشارسنج

تاریخچه فشارسنج

در دنیای امروزه دستگاه های فشار خون به طور مشهودی در همه جا یافت میشوند، نه تنها در مطب پزشک ها بلکه حتی در بخش دارویی بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای هم یافت میشوند. این وسیله تشخیص مهم تنها از قرن نوزدهم به بعد پدیدار شد. واین یعنی قابلیت اندازه گیری فشار خون، دویست سال طول کشید تا تکمیل شود.

اندازه گیری فشارخون در سال 1733 آغاز شد. زمانی که آقای استفان هالس ثابت کرد که میزان فشاری که قلب به وجود می آورد را میتوان از طریق جانشین سازی خون در یک مانومتر اندازه گرفت . او از یک اسب به عنوان نمونه استفاده کرد و یک لوله را وارد یکی از سرخرگ ها نمود و آنرا به یک قطعه شیشه ای وصل کرد که خون بتواند در آن جاری شود. اما متاسفانه این روش هجومی هیچ شانسی برای راه یافتن به کلینیک ها نداشت.

در سال 1828 لئونارد جین یک دستگاه فشار سنج ملایم تر معرفی کرد یا طبق گفته خودش حرکت خون سنج. این دستگاه نقش کلیدی را در اندازه گیری فشار خون بازی میکرد.فشارسنج های عادی(فشار سنج های غیر پزشکی) که اولین بار در قرن هفدهم اختراع شده بودند به طور معمول شامل یک محفظه U شکل به همراه جیوه یا مایعات دیگر بودند. در آزمایش آقای جین دستگاه از یک لوله با یک هسته قابل انعطاف تشکیل شده بود که یک سر آن به یک سرخرگ و سر دیگر آن به یک دستگاه فشارسنج عادی وصل بود. به این صورت فشار خون توسط دستگاه فشار سنج عادی بدست آمد .

در سال 1847 زمانی که کارل لودوینگ دستگاه کایموگراف را اختراع کرد اندازه گیری فشار خون پیشرفت کرد.این وسیله دستگاهی بود که اطلاعات را به صورت نوشته در می آورد. کار این دستگاه به این شکل بود که فشارسنج به یک خودکار معلق وصل می شد زمانی که جیوه با هر تپش قلب حرکت میکرد خودکار هم حرکت میکرد و خطوط موج مانندی را روی کاغذ به وجود می آورد.

مشکلی که هردو دستگاه داشتند(لودوینگ و جین) و این بود که هر دو به محفظه هایی احتیاج داشتند که مستقیما به سرخرگ وصل بشوند. در اوایل سال 1855 روش های جدید برای تعیین فشارخون بدون احتیاج به هیچ گونه خراش و بریدگی و یا اتصال مستقیم به رگ شروع به شکل گیری کرد. پایه و اساس این روش بر مبنای آن بود که اندازه نیروی مخالفی که برای توقف گردش خون لازم بود را تعیین کنند.در سال 1860 اتاین ماری اندازه فشار خون را با استفاده از قرار دادن بازو در یک محفظه پر از آب و افزایش فشار آن تا آنجا که گردش خون متوقف شود، بدست آورد.فشاری که با این روش بدست آمد فشار سیستولی نام گرفت. در سال 1881 ساموئل زیگفرید این روش را بهبود داد. او یک قطعه لاستیک را دور محفظه فشارسنج پیچید و درون آنرا با آب پر کرد همانطور که فشار آب افزایش می یافت فشار جیوه فشارسنج به میزان فشار خون نزدیک تر میشد و این کار باید زمانی انجام میشد که قلب در حال سیستول یا دیاستول بود، فشار بدست آمده را فشار سیستولی نامیدند.در سال 1889 پیر پوتین این روش را با جایگزین کردن هوا به جای آب ارتقا داد.

 

اندازه گیری فشار خون دوبار در سال 1896 رشد کرد و خیلی شبیه امروزه شد.

سیپیون ریوا طی یک ابتکار یک دسبند را دور بازو بست که با یک وسیله توپی شکل از هوا پر میشد و فشار داخل دستبند را افزایش میداد تا زمانی که نبض دور مچ از بین میرفت در این لحظه فشار داخل دستبند آزاد میشد و زمانی که خون دوباره با فشار وار مچ شده و این فشار همان فشار سیستولی بود.

 

در اوایل قرن بیستم فشار سیستولی قابل اندازه گیری بود اما فشار دیاستولی هنوز یک معما بود. توانایی اندازه گیری فشار دیاستولی در1905 توسط نیکلای کروکف بدست آمد.او صدا های خاصی را شناسایی کرد که امروزه به صداهای کروکف معروف هستند

این صدا ها توسط خون در سرخرگ تغییرات فشار بوجود می آید که پزشک ها و پرستار ها امروزه از این صداها جهت تعیین فشار خون استفاده میکنند.

این صداها همان صداهایی هستند که وقتی پزشک شما گوشی پزشکی خود را روی قسمت داخلی آرنج شما میگذارد گوش میدهد آنها با شنیدن صدای کروکف به درجه دستگاه نگاه میکنند و این گونه به آهنگ سیستولی و دیاستولی شما پی میبرند.

زمانی که دستبند فشار خون پر میشود و مانع جاری شدن خون میشود هیچ صدایی شنیده نمیشود. به محض رهایی سرخرگ اولین صدایی که شنیده میشود صدای فشار سیستولی است. همین اتفاق زمانی میفتد که خون به طور ناگهانی از قلب جهش میکند و فشار های مختلفی را از بالاتر تا پایینتر را با هر تپش قلب میسازد.

این تنوع فشار باعث میشود خون به سختی جریان یابد و صداهای قابل شنود بسازد. با کاهش فشار در دستبند صدا ها نیز کاهش پیدا میکنند تا زمانی که خون به طور کامل جریان می یابد و صداها کاملا قطع میشوند. فشار ثبت شده در این لحظه فشار دیاستولی نامیده میشود.

کمپانی امسیگ آلمان تمام محصولت خود را با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش عرضه میکند

 

 
مشخصات
نوع کالامچی
برندامسیگ
صفحه نمایشگرXL
حافظه داخلی90 جایگاه
سخنگوندارد
تفسیر آسان مقادیر به کمک WHOدارد
قابلیت تشخیص عارضه آرتیمی (بی نظمی ضربان قلب)دارد
خاموشی خودکاردارد
هشدار اشتباه در عملیاتدارد
باتری همراه محصولدارد
کیس شیشه ای محافظدارد
فناوری Intel + Sensدارد
آداپتورندارد
نشانگر تعویض باتریدارد
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
رنگطوسی

نوشتن نظر

دستگاه فشارسنج دیجیتال مچی امسیگ BW62

زمان و تاریخ

نشانگر تعویض باتری

شامل باتری و کیس محافظ

با دقت و سرعت بسیار بالا، عملکرد عالي

صفحه نمایشگر بسیار بزرگ

خاموشی خودکار- بسیار راحت و زیبا

نمایش میانگین اندازه گیری ها

تفسیر آسان مقادیر به کمک


bw62

نوشتن نظر

 
نظر(1)
1396-08-17
ممنون از پاسخگویی شرکت امسیگ در جهت شناسایی مدل دلخواه ام

ممنون از مشاور و آموزش شرکت شما تا با دقت بیشتری بخرم و پشیمون نشم ، برای بنده سخت بود انتخاب کنم و حالا خریدمو انجام دادم، این دومین محصول بنده است که از شرکت شما خریدم قرعه کشی هم دارین؟ با گارانتی فعالش کنم ؟ اکی

 • این نظر مفید بود؟
 • (0) (0)

نوشتن نظرتان

عضویت نیاز نیست

اگر سوال شما در سوالات مطرح شده پاسخ داده نشده است، می‌توانید از فرم زیر سوال خود را ارسال کنید.

(اختیاری)
*(نیاز است برای آگاه سازی شما در هنگام پاسخ)

19 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

Compare 0