ترازوی آشپزخانه EmsiG

ترازوی آشپزخانه EmsiG به تازگی توسط شرکت رهروان ایساتیس گستر وارد شد.

این ترازو دیجیتالی بوده و قابلی های دیگری نیز دارد. ترازوی آشپزخانه امسیگ مدل KW92 در دو طرح که هر کدام دو رنگ دارند وارد شده است. این ترازو علاوه بر اندازه گیری وزن، ساعت را نیز به صورت دیجیتالی نمایش می دهد و می توان از آن به عنوان یک ترازوی دیجیتال استفاده نمود.

این ترازو دقت بالایی (در حدود 1 گرم ) دارد و حداکثر وزن 5 کیلوگرم را تحمل می کند. بسیار باریک است در حدی که ضخامت آن 4 میلی متر است. سطح این ترازو 23.5 در 17 سانتی متر است. از شیشه ایمن ساخته شده است و در طرح های متنوع و لوکس عرضه می شود.

ترازوی KW92 دارای صفحه نمایش بزرگ به اندازه27 در 64 میلی متر است. بر روی دیوار به آسانی نصب می شود و دارای عملکرد Tare یا پارسنگ نیز هست.دکمه های لمسی دارد و به کمک جدول راهنما، کالری غذا را به ازای هر 100 گرم نشان می دهد و از این رو برای افرادی که میزان کالری غذاها برایشان اهمیت دارد بسیار مفید است.

سه شنبه, 9 مرداد, 1397

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ