آخرین اخبار کرونا بخش 2


آخرین اطلاعات گزارش شده از شیوع ویروس کرونا حاکی از آن است که این بیماری در تمامی قاره های جهان به جز قطب جنوب گسترش یافته است. رئیس جمهور کره جنوبی، برای مبارزه با این ویروس، کشور را در وضعیت قرمز قرار داد و این در حالیست تا بحال 2000 مورد از این بیماری در این کشور شناخته شده است و 13 نفر جان خود را از دست داده اند.

مواردی که در ایتالیا شناخته شده اند بیشتر 650 مورد...


اخبار و اطلاعات کرونا


24 ژانویه 2020 - اخبار پخش شدن ویروس کرونا از ووهان چین به سرعت تغییر کرد. بیماری به شدت مسری جدید که توسط سازمان بهداشت جهانی COVID-19 نام گرفت و از خانواده سارس و مرس می باشد، با سرعت در حال گسترش است. با اینکه این بیماری در چین بوجود آمده، اما در حال حاضر به چندین کشور جهان از جمله ایالات متحده نیز نفوذ کرده است.

آخرین اخبار مربوط به کرونا...


تاثیر درجه حرارت اتاق بر روی نتیجه آزمون


با خواندن این مقاله شاید بعدا زمانی که میخواهید امتحانی بدهید ابتدا درجه ترموستات را بررسی نمایید.

تحقیقاتی که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد که درجه حرارت اتاق بر روی نتیجه آزمون های منطقی یا کلامی افراد تاثیر می گذارند. جالب است بدانید که میزان و نحوه این تاثیر برای مردان و زنان نیز متفاوت است.

این تحقیق به طور خاص نشان داد که زنان زمانی که...


اشتباهات رایج ورزشی


طبق مطالعاتی که اخیرا در ایالات متحده انجام شد، نشان داد که به طور متوسط از هر 10 نفر که به دردهای مزمن مبتلا هستند، 7 نفر به دلیل فعالیت های فیزیکی نادرست به این درد مبتلا شده اند. این مساله بسیار شایع شده است و باید این روند متوقف گردد زیرا که فعالیت های ورزشی باید در جهت بهبود سلامتی انجام گردد.

با این حال تقریبا 80 درصد از آمریکایی ها توصیه های ورزشی را رعایت نمی...


رابطه بین سکته مغزی و آلزایمر


تحقیق بزرگی درباره ارتباط بین آلزایمر و سکته مغزی صورت گرفته است. نتایج تحقیقات نشان می دهد که افرادی که تجربه سکته مغزی داشته اند دو برابر دیگران در معرض ابتلا به بیماری آلزایمر هستند.

تحقیقات دیگری نیز ارتباطی بین سکته مغزی و آلزایمر را بیان می کردند، اما قادر نبودند میزان این تاثیر را اندازه بگیرند.

در این مطالعه برای اولین بار میزان تاثیر سکته...


یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ