درباره ما

درباره ما
درباره ما بیشتر بدانید

گروه شرکت‌های رهروان ایساتیس به عنوان نماینده انحصاری محصولات امسیگ آلمان در کشور ایران، از سال 1378 فعالیت خود را در حوزه محصولات و تجهیزات پزشکی، مراقبت های فردی، لوازم زیبایی و لوازم خانگی آغاز نمود.

گروه رهروان ایساتیس بیش از ۲۰ سال دارای نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات کمپانی EmsiG آلمان در ایران می باشد.

این گروه به عنوان یکی از بزرگترین و پرسابقه‌ترین شرکت‌های این عرصه، همواره در مسیر توسعه با دستاوردهای نوین روز افزون، به فعالیت های خود ادامه داده است.

این گروه از پکیج اجرا-مشاوره ای در همه حوزه ها، و دوره‌های آموزشی متعدد برای پرسنل ،برای ملزم به رعایت الزامات قانونی، سازمانی، بازار، ساختارها، زیر ساخت‌ها، چارچوب ها، سیاست‌ها، فرایندها، از کمپانی امسیگ آلمان به مدت ۲۰ سال همچنان بهره می‌برد‌.

این گروه بعد از موفقیت در اخذ گواهی‌های ایزو سیستم مدیریت کیفیت در ایران ، با عقد قرارداد در عرصه‌های انتقال تکنولوژی , know-how ,know-why از کمپانی امسیگ آلمان و بهره گیری از مشاوره ها و آموزش ها در همه حوزه ها و در همه ابعاد، شروع به کارگیری دانش فنی با فناوری ها نوآوری ها، با متدولوژی مناسب، این سیستم ها را پیاده سازی و استقرار داده و همچنان اجرای موفقی دارد.

رهروان ایساتیس در کانال ‌‌های توزیع همواره سعی به نزدیک‌تر شدن به مصرف کنندگان بوده است. محصولات برند امسیگ در شبکه فروش پخش سراسری و پوشش نقاط خرده فروش ها، فروشگاه‌های فیزیکی، فروشگاه‌های آنلاین، فروشگاه‌های زنجیره ای همچون هایپرمارکت‌ها و ....، از جمله، فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی، داروخانه ها، گالری ها، سالن ها، سیسمونی ها، فروشگاه‌های لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه، فروشگاه‌های ورزشی محصولات خود را در دسترس مشتریان و علاقه‌مندان قرار داده است. برای مثال محصولات امسیگ در هایپر مارکت‌های بنام ایران نظیر سرای ایرانی، شهر لوازم خانگی و کالای ایوان و وزرا ارائه می‌گردد.

گروه رهروان ایساتیس پس از ایجاد زیرساخت سیستم گارانتی طلایی، خدمات پس از فروش مطلوب و پاسخگویی مناسب، همواره پشتیبان و همراه مصرف کنندگان محصولات خود بوده است. اخذ شاخص 99% رضایت مشتریان در حوزه گارانتی و خدمات پس از فروش، گواه این ادعا است.

ارزشها و چشم اندازهای مجموعه شرکت رهروان ایساتیس
  • رسالت:

بازارسازی و عرضه محصولات متنوع برای تمامی اعضای خانواده در راستای اهمیت دادن به ارتقای سبک زندگی سالم

  • چشم انداز:

تبدیل شدن به انتخاب برتر تمامی اعضای خانواده و اقتدار کشور و منطقه (خاورمیانه و C.I.S) در حوزه محصولات سلامت محور

  • ماموریت:

حوزه تامین: ایجاد مدیریت زنجیره تامین بر مبنای خلق ایده، طراحی و تولید محصولات متنوع از طریق شناسایی و به کارگیری تامین کنندگان توانمند در راستای ایجاد و مدیریت سلیقه بازار

حوزه منابع انسانی: تولید و بهروری از سرمایه اجتماعی حرفه ای، متعهد، خلاق، کارآمد منطبق با سیستم شایسته سالاری

حوزه فروش: ایجاد یک سیستم مدرن فروش و بازاریابی و ارائه خدمات پس از فروش بر مبنای دانش و تکنولوژی روز جهانی

حوزه مشتری: ارتباط مستمر و موثر در فضایی تعاملی با نمایندگان و مصرف کنندگان در راستای ایجاد حس وفاداری به برند و محصولات شرکت

حوزه تولید: به کارگیری تکنولوژی برتر در مسیر تولید محصولات مورد نیاز گروه مشتریان از طریق استقرار فرآیند تحقیق و توسعه

حوزه طرح و برنامه: تدوین سیستم های اجرائی بر مبنای استانداردهای بین المللی شناخته شده مدیریتی در راستای ارتقا و بهبود مستمر و چابکی سازمان در تصمیم گیری و انعطاف در مقابل تغییرات

حوزه مسئولیت اجتماعی: تعهد به انجام مسئولیت های اجتماعی در راستای ارتقا و حفظ سبک زندگی سلامت محور

  • تعهد مدیریت:

مجموعه مدیریتی شرکت های رهروان ایساتیس خود را متعهد به ایجاد منابع و زیر ساخت های لازم جهت رسیدن به این خط مشی می داند

تیم مدیریت شرکت
مهندس مهیار سیف الدینی
مهندس مهیار سیف الدینی
مدیر عامل و عضو هیات مدیره
مهندس مهدی سیف الدینی
مهندس مهدی سیف الدینی
رئیس هیات مدیره
بیتا سیف الدینی
بیتا سیف الدینی
عضو هیئت مدیره
مهندس میثم خبیری
مهندس میثم خبیری
قائم مقام مدیر عامل
گواهینامه ها