انواع سرطان

پربازدید ترین مقاله
دسته بندی ها
 • سرطان سینه
  علائم، عوامل و مراحل سرطان سینه

  آمار نشان می‌دهد که در ایران هر یک ساعت یک نفر به سرطان سینه مبتلا می شود تعداد بالای مبتلایان به این بیماری در سراسر جهان و همچنین غفلت اکثریت مردم نسبت به آن سبب شده تا سازمان بهداشت جهانی نه فقط یک روز بلکه یک ماه (ماه اکتبر) را به این بیماری اختصاص دهد.

 • تلفن هوشمند
  آیا تلفن هوشمند شما می تواند موجب سرطان شود؟

  دانشمندان معتقدند رابطه مستقیمی میان تابش های تلفن همراه و ایجاد تومورهای مغزی در موش های صحرایی وجود دارد. اما در انسان اینگونه نیست. برخی اشتباهات در این مورد وجود دارد که در جامعه فراگیر شده است.

 • سرطان مغز
  سرطان مغز

  سرطان مغز یکی از بیماری های مربوط به مغز است که سلول های سرطانی در بافت مغز رشد می کنند.

 • سرطان پروستات
  علل گسترش سرطان پروستات در بدن

  سرطان پروستات زمانی شروع میشود که بیش از حد معمول سلول هایی در دستگاه تناسلی مردان رشد میکند، این سلول ها می توانند درنقاط مختلف بدن پخش شده و برسلامتی سایر اجزا تاثیر بگذارند. افراد به دلایل مختلفی مبتلا به سرطان پروستات میشوند. در ادامه راههای جلوگیری از بازگشت و گسترش سرطا...

 • سرطان تخمدان
  علائم و نشانه های سرطان تخمدان

  سرطان تخمدان، یکی از سرطان های است که ممکن است در سنین پایین آغاز شود، به گفته ی سازمان بهداشت جهانی، با شناخت علائم اولیه این بیماری می توان از خطر مرگ پیشگیری کرد.

 • مثانه
  علائم سرطان مثانه

  مثانه فضای خالی قابل انعطاف در لگن خاصره می باشد. وظیفه اصلی مثانه ذخیره و نگهداری از ادرار قبل از دفع آن است. کلیه های شما وظیفه ساخت ادرار را دارند. مجاری (ureters) از کلیه ها ادرار را به مثانه انتقال می دهند.