مزایای بالش های مموری فوم (1)

مزایای بالش های مموری فوم (1)
بالش شما یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی خواب شماست

. با یک بالش مناسب بهتر می توانید بخوابید. البته مواردی دیگر مانند وضعیت سلامتی، نوع تشک و شرایط اطراف محیط خوابتان نیز بر روی خواب شما تاثیر می گذارند. بالش های طبی به دلیل طراحی خاصی که دارند بدن شما را در بهترین وضعیت قرار می دهند که پس از بیدار شدن از خواب احساس ناراحتی و درد نداشته باشید. در بین بالش های طبی، بالش های مموری فوم بسیار شگفت انگیز هستند. دلایل زیادی برای اثبات این موضوع وجود دارند. در این مقاله به برخی از مزایای بالش های طبی مموری فوم پرداخته ایم. مزایا 1. جلوگیری از درد گردن به دلیل تراکمی که بالش های مموری فوم دارند مانع از فشار زیاد به گردن می شوند و به همین جهت شما پس از بیدار شدن احساس ناخوشایند و درد در ناحیه گردن خود نخواهید داشت. 2. صاف نگهداشتن ستون فقرات بالش های مموری فوم با توجه به طراحی و جنسشان مانع از خم شدن گردن می شوند و در هنگام خوابیدن بر روی این بالش ها سر شما کاملا در راستای ستون فقرات شماست و به ستون ففرات شما آسیب و فشاری نمی رسد. 3. تغییر حالت با توجه به فشار سر بالش های مموری فوم به شکل سر شما فرو می روند و به خوبی سر شما را پوشش می دهند و زمانی که شما سرتان را از روی بالش بر میدارید دوباره به حالت اولیه خود برمی گردند.

1. موجود در شکل های مختلف بالش های مموری فوم در اندازه ها و طرح های مختلف موجود هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انها را خریداری نمایید. 2. بدون نیاز به تنظیم بالش های مموری فوم نیاز به تنظیم و شرایط خاصی ندارند و خودشان به صورت هوشمند با توجه به اندازه و وزن شما تغییر حالت می دهند. از این نظر نگرانی ای در مورد استفاده از این بالش ها نخواهید داشت و خود بالش با توجه به فشار و اندازه سر شما به اندازه مناسب تغییر حالت می دهد. 3. کاهش خر و پف بالش های مموری سر شما را در وضعیت مناسبی نسبت به بدنتان قرار می دهند و از این جهت مجرای خوبی برای لوله های تنفسی شما به وجود می آید و تنفس راحت تری خواهید داشت و این امر موجب کاهش خر و پف می شود. 4. قیمت مناسب بالش های مموری فوم با توجه به کارایی بالایی که دارند اما قیمت مناسبی دارند و شما می توانید با قیمتی مناسب این بالش های شگفت انگیز را بخرید و خواب آرام تری داشته باشید.


5 فایده استفاده از بالش طبی مموری فوم

خواب بر روی بالش های مموری فوم مزایای سلامتی زیادی دارد. زمانی که بالش های مموری فوم تحت فشار همراه با گرما قرار می گیرند، تغییر شکل می دهند و به شکل منطبق با آن فشار در می آیند. به دلیل داشتن این ویژگی بالش های مموری فوم به راحتی به شکل منطبق بر سر و گردن شما قرار می گیرند و بهتر از بالش های دیگر از سر و گردن پشتیبانی می کند. این ماده ابتدا برای استفاده در ناسا طراحی شده بود اما هرگز مورد استفاده قرار نگرفت. در ابتدا موادی که برای مموری فوم استفاده می شد بسیار خطرناک بود. اما امروزه مموری فوم یکی از بهترین و محبوب ترین مواد است. زمانی که در مورد آرامش و کیفیت خواب تصمیم می گیرید، هزینه نباید یک فاکتور تاثیر گذار باشد. البته در بسیاری از موارد هزینه بالش های مموری فوم با انواع بالش های سنتی برابری می کند و حتی کمتر هم می شود. از طرفی طول عمر بالش های مموری فوم نیز بسیار طولانی تر است. هنگامی که می خواهید هزینه بالش ها را با هم مقایسه کنید، طول عمر آن ها را نیز در نظر داشته باشید. زمانی که این مزایا و مزایای دیگر بالش های مموری فوم را کنار هم می گذارید، بهتر متوجه تمایز آنها با بالش های دیگر می شوید. در این مقاله لیستی از 5 مزایای برتر بالش های مموری فوم را معرفی کرده ایم. تنظیم ستون فقرات یکی از مزایای استفاده از بالش های مموری فوم که رایج ترین و محبوب ترین دلیل استفاده برای بسیاری از افراد است، تنظیم ستون فقرات است. زمانی که سر و گردن بر روی بالش قرار می گیرد، وزن و گرما به بالش وارد می شود، فوم تغییر شکل می دهد. این امر باعث می شود که بالش مقاومت بیشتری را در قسمت های سنگین تر سر اعمال کند و به همین دلیل سر و گردن در وضعیت مناسبی قرار می گیرند و ستون فقرات به درستی تنطیم می شود و فشاری به آن وارد نمی شود. فشار بالش مموری فوم حتی از سر و گردن نیز پشتیبانی می کند. از طرفی مموری فوم فشار وارد بر سر را به طور یکنواخت در تمامی نواحی پخش می کند تا فشار زیادی بر سر وارد نشود. بهداشتی مموری فوم از مواد مصنوعی Synthetics است که اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از تکنیک های تمیز کننده محصولات مورد استفاده قرار گیرد. مموری فوم برای سلامتی افرادی که آلرژی دارند نیز بسیار مفید است. مموری فوم به طور طبیعی خاصیت ضد آلرژیک دارد. جلوگیری از خر و پف یکی دیگر از مزایای استفاده از بالش مموری فوم، کاهش خر و پف است. استفاده از بالش طبی مموری فوم باعث می شود که ستون فقرات و راه های هوایی نیز در وضعیت خوبی قرار گیرند که همین امر باعث می شود شما خر و پف نکنید. ماندگاری و زیبایی انتخاب بالش مناسب همیشه دغدغه افراد بسیاری بوده است. اما بالش های مموری فوم به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند به طور کامل با وضعیت سر و گردن شما منطبق می شود و همچنین طول عمر مفید آنان بالاست.

مجله سلامتی

نظرات کاربران شما هم می توانید درمورد این مطلب نظر بدهید