اخبار شرکت

پربازدید ترین مقاله
دسته بندی ها
 • خبر معرفی محصولات جدید؛ ماساژور های تفنگی برند امسیگ
  خبر معرفی محصولات جدید؛ ماساژور های تفنگی برند امسیگ

  خبر معرفی محصولات جدید؛ ماساژورهای تفنگی برند امسیگ

 • جسن سالگرد شرکت
  جشن سالگرد تاسیس شرکت رهروان ایساتیس گستر 1403

  2 خرداد سال‌روز تاسیس شرکت رهروان ایساتیس گستر، یکی از مناسبت هایی است که سالانه در این مجموعه جشن گرفته می شود. امروز نیز ما یک جشن تدارک دیدیم و تمامی کارکنان عزیز مجموعه در کنار هم جمع شده و لحظاتی را با مدیران محترم به یادآوری روز های ابتدایی شروع کار مجموعه گذراندند.

 • شیردوش برقی برند امسیگ
  رونمایی از شیردوش های برقی جدید امسیگ

  مفتخریم که در این صفحه خبری از مجموعه اخبار های مجموعه شرکت های رهروان ایساتیس به معرفی یکی از محصولات پرطرفدار و با کیفیت برند امسیگ بپردازیم.

 • لوگو جدید برند امسیگ
  ویدئو معرفی لوگو جدید برند امسیگ

  در سال گذشته کمپانی امسیگ با ایجاد یکسری تغییرات از جمله تغییر لوگو، تغییر بسته بندی محصولات و وارد کردن انواع کالاهای جدید در سبد فروشگاهی وارد مسیر متفاوتی نسبت به گذشته شد.

 • جشن پایان سال شرکت امسیگ 1403
  جشن پایان سال شرکت امسیگ 1403

  یکی از مهم ترین جشن هایی که در روزهای پایانی سال 1402 در شرکت رهروان ایساتیس ( نماینده انحصاری برند امسیگ ) برگزار شد، جشن آغاز بهار 1403 است.

 • جشنواره روز پدر امسیگ 1402
  جشنواره روز پدر امسیگ 1402

  یکی از روزهای مقدس و مبارک که شیعیان آن را جشن می‌گیرند روز 13 رجب تولد حضرت علی (ع) است. این روز را به نام روز پدر می‌شناسند و مراسم‌های خانوادگی و دینی را در به همین مناسبت برگزار می‌کنند.

 • جشنواره روز مادر امسیگ 1402
  جشنواره روز مادر امسیگ 1402

  روز مادر یا روز زن یکی از مبارک ترین و مقدس ترین مناسبت هایی است که در تقویم ایرانیان وجود دارد. این روز از دین غالب مردم ایران که اسلام است نشات گرفته و افراد با هر مذهب و آیینی تلاش می کنند که احترام ویژه ای برای آن قائل باشند. از سوی دیگر نیز خانواده های ایرانی در این روز برای م...

 • جشن شب یلدا 1402
  کمپین شب یلدا 1402

  در طولانی‌ترین شب سال که در فرهنگ ایرانی به شب یلدا معروف است تیم رهروان ایساتیس به عنوان نماینده انحصاری برند امسیگ در تلاش بوده است که این آیین کهن ایرانی را پاس بدارد.

 • مجله داخل پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر
  مجله داخل پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر

  نشریه درون پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر، با هدف اطلاع رسانی و سرگرمی در حوزه های مختلف از جمله سلامتی برای کلیه خطوط هوایی تولید و در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 • تبلیغات در مجله ای پرواز شرکت آتا
  مجله داخل پرواز شرکت هواپیمایی آتا

  نشریه درون پرواز هواپیمایی شرکت آتا، با هدف اطلاع رسانی و سرگرمی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سلامتی برای کلیه خطوط هوایی تولید و در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 • همایش آموزشی امسیگ آبان ماه 1401
  همایش آموزشی امسیگ آبان ماه 1401

  همایش آموزشی امسیگ با محوریت آموزش محصولات و نمایش محصولات جدید برای داروخانه ها و تجهیزات پزشکی کشور

 • پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی شیراز
  حضور در پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی شیراز

  حضور شرکت رهروان ایساتیس گستر در پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی شیراز در آذر سال 1401 با معرفی محصولات جدید در حوزه تجهیزات پزشکی خانگی صورت گرفت.