اخبار شرکت

پربازدید ترین مقاله
دسته بندی ها
 • جشنواره روز پدر امسیگ 1402
  جشنواره روز پدر امسیگ 1402

  یکی از روزهای مقدس و مبارک که شیعیان آن را جشن می‌گیرند روز 13 رجب تولد حضرت علی (ع) است. این روز را به نام روز پدر می‌شناسند و مراسم‌های خانوادگی و دینی را در به همین مناسبت برگزار می‌کنند.

 • جشنواره روز مادر امسیگ 1402
  جشنواره روز مادر امسیگ 1402

  روز مادر یا روز زن یکی از مبارک ترین و مقدس ترین مناسبت هایی است که در تقویم ایرانیان وجود دارد. این روز از دین غالب مردم ایران که اسلام است نشات گرفته و افراد با هر مذهب و آیینی تلاش می کنند که احترام ویژه ای برای آن قائل باشند. از سوی دیگر نیز خانواده های ایرانی در این روز برای م...

 • جشن شب یلدا 1402
  کمپین شب یلدا 1402

  در طولانی‌ترین شب سال که در فرهنگ ایرانی به شب یلدا معروف است تیم رهروان ایساتیس به عنوان نماینده انحصاری برند امسیگ در تلاش بوده است که این آیین کهن ایرانی را پاس بدارد.

 • کمپین همسفر امسیگ با جوایز ویژه
  کمپین همسفر امسیگ با جوایز ویژه

  از شما دعوت می‌کنیم تو کمپین همسفر امسیگ همراه ما باشید! ما توی این کمپین در نظر داریم، هر ماه یک نفر رو به قید قرعه با یک همراه به انتخاب خودش، به یک سفر خارجی بفرستیم!

 • مجله داخل پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر
  مجله داخل پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر

  نشریه درون پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر، با هدف اطلاع رسانی و سرگرمی در حوزه های مختلف از جمله سلامتی برای کلیه خطوط هوایی تولید و در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 • تبلیغات در مجله ای پرواز شرکت آتا
  مجله داخل پرواز شرکت هواپیمایی آتا

  نشریه درون پرواز هواپیمایی شرکت آتا، با هدف اطلاع رسانی و سرگرمی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سلامتی برای کلیه خطوط هوایی تولید و در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 • همایش آموزشی امسیگ آبان ماه 1401
  همایش آموزشی امسیگ آبان ماه 1401

  همایش آموزشی امسیگ با محوریت آموزش محصولات و نمایش محصولات جدید برای داروخانه ها و تجهیزات پزشکی کشور

 • پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی شیراز
  حضور در پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی شیراز

  حضور شرکت رهروان ایساتیس گستر در پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی شیراز در آذر سال 1401 با معرفی محصولات جدید در حوزه تجهیزات پزشکی خانگی صورت گرفت.