تشک های مواج هم در بیمارستان و هم در منزل جهت درمان زخم بستر و کمک به جلوگیری از ایجاد آن کاربرد دارند. زخم بستر بر اثر اعمال فشار به نقاط مختلف بدن ایجاد می گردد که به صورت های مختلفی چون ایجاد زخم در قسمت های تحت فشار، قرمز شدن پوست و ... ظاهر می گردد.

پیشگیری از ایجاد زخم بستر بسیار مهم است و در صورت ایجاد، باید فرد بیمار تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرد. بهترین راه حل برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر استفاده از تشک های مواج می باشد.

نحوه ی عملکرد تشک مواج اینگونه است که موجب تغییر فشار اعمالی به نقاط مختلف بدن می گردد، تا فشاری که به یک نقطه از بدن وارد می گردد، به صورت دائم یکسان نباشد.

در هنگام خرید تشک مواج باید به برخی از نکات توجه داشته باشید، که در این مقاله به آنها اشاره شده است.

  1. قابل ضدعفونی

به منظور جلوگیری از ابتلا به بیماری های پوستی، بهتر است تشک مواج، قابل ضدعفونی باشد.

 

  1. مقاوم در برابر ساییدگی

جنس تشک مواج باید به گونه ای باشد که در برخورد با اجسام سخت دچار ساییدگی نگردد، لذا در هنگام خرید بهتر است به این نکته توجه گردد.

 

  1. انعطاف پذیر

تشک مواج باید انعطاف پذیر باشد تا بتواند فشار را در قسمت های مختلف بدن به درستی توزیع نماید.

 

  1. توجه به نوع نیازتان

در هنگام خرید بهتر است ابتدا به نوع نیازتان توجه کنید تا با توجه به نوع نیازتان تشک مواج با قیمت مناسب را خریداری نمایید.

 

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ