مواد سازنده بالش

وقتی که در مورد بالش صحبت می کنیم، گزینه های زیادی وجود دارد. بالش ها از چندین نوع مواد تشکیل می شوند. برخی از پر طرفدارترین انواع بالش ها شامل:

 

بالش پوسته گندم سیاه

بالش های پوسته گندم سیاه به دلیل مواد به کار رفته زیاد مورد توجه افراد نیستند. اما بهتر است گاهی با توجه به نیاز و یا برای امتحان کردن به سراغ این نوع بالش ها برویم. پزشکان بر این باورند که برای افرادی که دچار دیسک کمر شدید و متوسط، استئوآرتریت و مشکلات ستون فقرات هستند، استفاده از بالش پوسته گندم سیاه می تواند تاثیر بسیار مطلوبی بر روند بهبودی آنها داشته باشد.

بالش ها برای هر نیاز

بالش هایی برای برخی نیاز های تخصصی و خاص طراحی شده اند که در اینجا به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

 

بالش گوه

افرادی که جراحی پشت دارند و یا افرادی که دچار درد مزمن در پشت خود هستند، اغلب از این نوع بالش استفاده می کنند. این بالش موقعیت مناسبی برای قسمت فوقانی بدن و پاها ایجاد می کند.

 

بالش سفر

بالش های کوچکی به شکل U  هستند. در هنگام نشستن در هواپیما و ماشین مانع از خم شدن بیش از حد به یک طرف می شوند و به نحوی عمل می کنند که سر همواره به جلو نگه داشته شود. کسانی که جای زیادی ندارند می توانند از بالش مسافرتی بادی استفاده نمایند.

 

بالش پشت کمر

از این نوع بالش برای پر کردن پشت کمر در حالت نشسته استفاده می شود که انحنای پشت ستون فقرات را پوشش می دهد.

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ