اگر شما هم مبتلا به پسوریازیس هستید هیچ وقت این 3 مورد را هنگام خروج از خانه فراموش نکنید.

پسوریازیس یک بیماری مزمن پوستی است. این بیماری زمانی رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن سیگنال های اشتباه ارسال کند. در حالت عادی روزانه پوست جدید تولید می شود و با پوست های مرده جایگزین می شود.

اما سیستم ایمنی بدن مبتلایان به این بیماری سیگنال های اشتباه ارسال می کند که این امر موجب می شود که روند تولید سلول های جدید افزایش یابد و سلول های اضافه به صورت سلول های مرده روی پوست ظاهر می شوند. این پوسته ها به شکل تورم و قرمزی روی پوست در می آیند.

افراد مبتلا به پسوریازیس به دلیل شرایط حساسی که دارند بهتر است حتما با این 3 چیز خانه را ترک کنند.

 

  1. لوسیون

این ممکن است کلیشه ای باشد اما بهتر است همیشه یک بطری محتوی لوسیون همراه خود داشته باشید. در زمان ها و مکان های مختلف و همچنین تغییر وضعیت آب و هوا، تحریک پذیری پوست شما را افزایش می دهد و داشتن لوسیون می تواند این مشکل شما را حل کند. بهتر است از لوسیون های مرغوب و متفاوت استفاده کنید و هر کدام که سازگاری بیشتری با پوست شما داشت را استفاده کنید.

 

  1. نرم کننده لب

در برخی افراد علاوه بر خشکی پوست، لب هایشان نیز خشک می شود. خشکی لب موردیست که می تواند مشکلات زیادی برای شما به همراه داشته باشد. نیازی نیست برای نرم کننده لب از مواد آرایشی گران استفاده کنید، شما می توانید از موم زنبور عسل، روغن نارگیل و روغن های دیگر استفاده کنید.

 

  1. یک ژاکت کش بافت پشمی

مهم نیست چه فصلی باشد، در برخی اوقات به دلیل اختلال در سیستم ایمنی این افراد، احساس سرما و خنکی می کنند و به همین دلیل بودن یک ژاکت که کش بافت هم باشد بسیار مفید است. کش بافت بودن آن به این دلیل است که نگران تحریک شدن پوست و زخم های خود نیز نباشند.

 

خروج از خانه

برخی افراد مبتلا به این بیماری گمان می کنند نباید از خانه خارج شوند و خود را در خانه محبوس می کنند.البته که موارد دیگری نیز هست که شما به صورت تجربه کسب می کنید که بهتر است اطراف خود داشته باشید. اما این موارد ذکر شده مهم ترین و کاربردی ترین وسایل همراه برای افراد مبتلا به پسوریازیس هنگام خروج از خانه است.

در آخر درست است که افراد مبتلا به این بیماری هر لحظه نگران تحریک زخم هایشان هستند اما نباید در خانه محبوس شوند و با رعایت موارد ذکر شده می توانند به راحتی از منزل خارج شوند و مشکلی هم برایشان پیش نیاید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ