در بدن انسان میلیارد ها پایانه عصبی وجود دارد که تحریک آن ها روی وضعیت جسمی ،تاثیر مثبتی می گذارد. این کار را می توان با ماساژ دادن یا فشار آوردن روی پایانه عصبی انجام داد.

تحریک نقاط حساس روی کف پا، تاثیر مثبتی روی گردش خون و میزان هورمون می گذارد که برای کاهش میزان استرس و رهایی از بی خوابی مفید است و در رفع درد های بدن، دفع سنگ کلیه، درمان دیابت و رفع التهاب استخوان و مفصل موثر است.

با استفاده از foot spa یا جکوزی پا علاوه بر اینکه پاهای شما نرم و صاف خواهد بود می توانید از فواید دیگر این دستگاه بهره مند شوید :

این دستگاه وسیله ی خوبی برای کاهش استرس است .

فواید استفاده از جکوزی و ماساژ پا عبارتند از:

  1. کاهش استرس و ریلکسیشن
  2. بازگرداندن تعادل به بدن
  3. پاکسازی بدن
  4. تاثیرات ترمیمی ذهن و جسم

 

چگونگی عملکرد با دستگاه

ابتدا پاچه شلوار خود را تا مچ یا وسط ساق پا بالا دهید و دمای دستگاه که معمولا 43 درجه سانتی گراد ست شده قرار می دهید، بعضی از انواع جکوزی های پا، برای ریلکسیشن کامل، پا را ماساژ می دهد. وقتی پای شما داخل آب است، جریان خون رسانی به ارگان ها و مغز بهتر می شود، با بالا بودن دمای آب، عضلات بهتر ریلکس می شود و مطالعات نشان داده جکوزی در کاهش دپرشن های خفیف کمک می کند. این دستگاه در بهبود اضطراب، خشم، عصبانیت، رفتار های خصومت آمیز و تنش می باشد. اگر هم نیم ساعت قبل از خواب استفاده شود بسیار مطلوب خواهد بود.

ماساژ باعث بهتر خوابیدن، تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش سر درد می شود.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ